Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Mops Logo

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
W MIELCU

Gmina Miejska Mielec
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Mielcu

Warsztat Terapii Zajęciowej - ul. Kocjana 15

Dom Dziennego Pobytu - ul. Kocjana 15

Mieszkania Chronione, Klub Integracji Społecznej - ul. Mickiewicza 13
BIP EFS PUP

BIAŁO-NIEBIESKIE ŚWIĘTA

W dniu 20 grudnia 2022 r. Stowarzyszenie „Kibice Razem Stal Mielec” wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mielcu zorganizowało spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem. Młodzi uczestnicy miło spędzili czas, otrzymali prezenty oraz mieli okazję porozmawiać z bohaterem tego dnia, który tym razem ubrany był w biało-niebieski strój – jak na kibica naszego rodzimego klubu piłkarskiego przystało. Dzieci miały okazję usiąść mu na kolanach i dotknąć jego brody. Po otrzymaniu prezentów, uczestnicy zrobili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia.


Wydarzenie to, miało miejsce na sali konferencyjnej klubu piłkarskiego Stali Mielec i brało w nim udział 43 dzieci z rodzin objętych wsparciem MOPS w Mielcu.
Spotkanie poprowadzili członkowie stowarzyszenia oraz pracownicy Działu Specjalistycznej Pracy Socjalnej MOPS w Mielcu: Aleksandra Bryła i Katarzyna Chmura.

Bardzo dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za liczne uczestnictwo oraz wspaniałą atmosferę. Działanie było sfinansowanie ze środków zebranych podczas akcji charytatywnych organizowanych przez Stowarzyszenie „Kibice Razem Stal Mielec”.