Czytaj
Zajęcia w Klubie Integracji Społecznej
Dnia 22.06.2026 r. w Klubie Integracji Społecznej odbyły się zajęcia związane z uzależnieniami. Głównym celem zajęć było zwiększenie wiedzy uczestników na temat uzależnień oraz rozwijanie umiejętności rozpoznawania sygnałów ostrzegawczych i sposobów szukania pomocy.
Grupa miała okazję posłuchać wykładu na temat zagadnień związanych z uzależnieniami (definicji, rodzajów, objawów, konsekwencji oraz czynników chroniących) oraz uczestniczyć w burzy mózgów na temat tego, czym tak naprawdę one są. Podczas spotkania uczestnicy angażowali się w ćwiczenia, które skłoniły ich do adekwatnych refleksji. Zajęcia przeprowadziła psycholog KIS – Aleksandra Chrabąszcz.














