Imieniny: Wita, Jolanty

Mops Logo

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
W MIELCU

Gmina Miejska Mielec
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Mielcu

Warsztat Terapii Zajęciowej - ul. Kocjana 15

Dom Dziennego Pobytu - ul. Kocjana 15

Mieszkania Chronione, Klub Integracji Społecznej - ul. Mickiewicza 13
BIP EFS PUP

Wspólnie zadbaliśmy o „Uśmiechnięte Święta”

W dniu 25.03.2024 r., w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, odbyły się kreatywne warsztaty wielkanocne, w których wzięli udział rodzice oraz dzieci z rodzin objętych wsparciem Ośrodka.

Zajęcia stanowiły okazję do wspólnego, radosnego oraz twórczego przygotowywania się do Świąt Wielkanocnych, a stworzone autorskie dekoracje zostaną wykorzystane przez uczestników do świątecznego udekorowania domu, stołu świątecznego lub wielkanocnego koszyczka.

Uczestniczące w warsztatach dzieci wykazały się wielką pomysłowością, a przygotowane wspólnie z rodzicami pisanki, stroiki, króliczki, były bardzo oryginalne i starannie wykonane. Wszystkim dorosłym uczestnikom, w tym prowadzącym warsztaty pracownikom Działu Specjalistycznej Pracy Socjalnej MOPS w Mielcu, udzielał się entuzjazm i zaangażowanie dzieci, więc zajęcia przebiegły we wspaniałej atmosferze.

Do wykonania dekoracji świątecznych wykorzystano materiały, których zakup został sfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Mielcu.