Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

Mops Logo

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
W MIELCU

Gmina Miejska Mielec
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Mielcu

Warsztat Terapii Zajęciowej - ul. Kocjana 15

Dom Dziennego Pobytu - ul. Kocjana 15

Mieszkania Chronione, Klub Integracji Społecznej - ul. Mickiewicza 13
BIP EFS PUP

Będą dostawy węgla dla mieszkańców Mielca

Przypominamy wszystkim mieszkańcom Mielca zainteresowanym zakupem węgla po preferencyjnej cenie, że mogą jeszcze złożyć wypełniony i podpisany wniosek do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu.

Urząd Miasta Mielca informuje, że otrzymał zapewnienie z państwowej spółki TAURON Wydobycie S.A. w Jaworznie, że do Mielca trafi węgiel z Zakładu Górniczego Sobieski w Jaworznie lub Zakładu Górniczego Janina w Libiążu.

 

Proces sprzedaży węgla rozpocznie się niezwłocznie po zawarciu umowy ze spółką TAURON, a dystrybucję będą prowadziły składy węglowe działające na terenie naszego miasta.

Wniosek do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu (Dział Świadczeń Rodzinnych) można składać elektronicznie za pośrednictwem platformy e-PUAP lub tradycyjnie (papierowo) w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu, ul. Łukasiewicza 1c (pokój nr 14); wrzucając wniosek do skrzynek podawczych w siedzibie Ośrodka.

W ramach zakupu preferencyjnego dostępna ilość paliwa stałego dla jednego gospodarstwa domowego w ramach zakupu preferencyjnego wynosi:

1.500 kg do dnia 31 grudnia 2022 roku
1.500 kg od dnia 1 stycznia 2023 roku

Zakupu można dokonać po cenie preferencyjnej nie wyższej niż 2000 zł brutto za tonę paliwa.