- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu - http://mops.mielec.pl -

Za nami Rodzinno-Integracyjna Zabawa Mikołajkowa

W dniu 03.12.2021 r., w siedzibie Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, odbyła się rodzinno-integracyjna Zabawa Mikołajowa zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu, w ramach projektu Rodzina Razem – w poznawaniu świata i poszukiwaniu pasji. Uczestnikami byli rodzice i dzieci aktywnie uczestniczący w projekcie – łącznie 51 osób.

 

 

 

Święty Mikołaj wraz z Elfami, w rytm świątecznych melodii, w świątecznej, rodzinnej, radosnej i ciepłej atmosferze zaprosił dzieci wspólnie z rodzicami do udziału w licznych zabawach animacyjnych, tańcach, grach i konkursach. W ramach Mikołajowych warsztatów, uczestnicy wspierani przez Elfy, z wielkim zaangażowaniem wykonywali świąteczne ozdoby i prezenty dekoracyjne, które po zakończeniu zabawy i powrocie do domu, umieszczone na choince mogą stanowić pamiątkę wspólnie, radośnie spędzonego czasu przedświątecznego.

Integracyjno-rodzinna Zabawa Mikołajowa została sfinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Mielcu.

 

Serdecznie dziękujemy Fundacji Klub Młodych Liderów za wspaniałą współpracę 😊

 Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Joanny Kruszyńskiej – Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu za udostępnienie sali w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu oraz sprzętu multimedialnego a także do pracowników SCK za wspaniałą współpracę w realizacji działań na rzecz mieszkańców Mielca 😊

 W imieniu naszych uczestników dziękujemy serdecznie Firmie XERIMA za upominki 😊
  Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za aktywne zaangażowanie we wspólną zabawę 😊