Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana

Mops Logo

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

W MIELCU

Gmina Miejska Mielec

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Mielcu

Warsztat Terapii Zajęciowej - ul. Kocjana 15

Dom Dziennego Pobytu - ul. Kocjana 15

Klub Integracji Społecznej - ul. Pogodna 2

BIP EFS PUP

1 października 2018 roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych przypominają o konieczności przestrzegania podstawowych praw człowieka w odniesieniu do osób starszych – przede wszystkim prawa do godności i równego traktowania we wszystkich istotnych dziedzinach życia, niezależnie od stopnia sprawności poszczególnych osób, ich miejsca zamieszkania – we własnym domu lub w instytucji opiekuńczej.

Z okazji obchodów międzynarodowego święta seniorów uczestnicy Domu Dziennego Pobytu w Mielcu (z siedzibą przy ul. Kocjana 15) udali się z odwiedzinami do Domu Pomocy Społecznej w Mielcu z przygotowanym przez siebie repertuarem.

Uczestnicy Domu Dziennego Pobytu są osobami bardzo aktywnymi i nie lubią “leniuchować”. Chętnie podejmują ciekawe inicjatywy, biorą udział w różnych wycieczkach, spotkaniach oraz okolicznościowych imprezach.

Z okazji tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych pragniemy serdecznie przekazać wyrazy wdzięczności i szacunku wszystkim starszym osobom oraz złożyć życzenia wielu zdrowych i pogodnych lat w jesieni życia.